Aby černá černá byla

Stačí dodržovat jedno jediné pravidlo – a vaše oblíbené tmavé oděvy zůstanou krásné a hebké na dotek.

Odpovědí je správný výběr pracího prostředku a pravidelné používání aviváže!

Kdo by chtěl nosit obnošenou nebo vybledlou černou? Na zachování barvy přizvěte na pomoc speciální prací gely na černé prádlo, jako je Perwoll renew 3D Black effect.

Pokud je vaše prádlo po vyprání tvrdé nebo nepříjemné na dotek, pak vězte, že použitím aviváže lze tyto nepříznivé vlivy účinně odstranit. Oblečení ošetřené aviváží je daleko měkčí, tedy pohodlnější a příjemnější na nošení, méně se mačká, snadněji žehlí. V neposlední řadě nesmíme zapomínat ani na příjemnou vůni, kterou aviváž prádlu dodává.Jak aviváž správně dávkovat?

Při dávkování aviváže byste se vždy měli řídit pokyny uvedenými na zadní straně etikety. Dávkování je velice snadné a k odměření správného množství jednoduše použijte uzávěr láhve.


Jak se vyznat v nabídce v obchodech

Jednoznačná rada, co si vybrat, neexistuje. Řada z nás se rozhoduje také podle dostupných vůní a každý může preferovat jiné vůně, proto je i nabídka v obchodech tak pestrá. Novinka, která nás v redakci nadchla, jsou aviváže z řady Silan Suprême, které jsou určeny všem milovníkům vytříbených francouzských parfémů. Byly totiž vyvinuty exkluzivně ve spolupráci s francouzskými parfuméry tak, aby poskytovaly okouzlující svěžest a neodolatelný požitek smyslů!

Produkty z řady Silan Suprême vyzkoušela i přední česká fashion blogerka Veronika D. Její názory a rovněž skvělou outfitovou inspiraci najdete na jejím blogu zde. (http://www.veronikad.com/2017/04/glamour-ootd.html)

Náš tip: Otestovali jsme aviváže řady Silan Suprême a zjistili, že u těchto výjimečně voňavých variant pro běžné vyprání stačí použít půl víčka aviváže.