Ivana Rudićová, Charming Madeleine

Charming Madeleine najdete na adrese Dlouhá 10, Praha 1. www.charming4ever.com

Parfémová stylistka Ivana Rudićová provází návštěvníky butiku Charming Madeleine světem výjimečných niche vůní. Parfémy, které v butiku naleznete, jsou unikátní kolekcí, kterou tato dáma, s vášní a vytříbeným vkusem, sestavuje již od roku 2004.

Portfolio Charming Madeleine tvoří nejvýznamnější parfémové domy Francie, Anglie a Itálie. Parfémové skvosty vybírá Ivana Rudićová pečlivě a s odborností a svým nezaměnitelným způsobem garantuje kvalitu služeb. Charming Madeleine, jako jediný butik v České republice, nabízí profesionální služby parfémového stylingu na míru, a mimo jiné i kolekce historických parfémových receptur z let 1730 a 1795.


Do Paříže jedině s Air France

Pro bližší informace a aktuální nabídky Air France navštivte stránky www.airfrance.cz

Cestování s Air France má styl. Stejně tak jako Francie nebo její hlavní město Paříž. Z Prahy jste v Paříži za necelé dvě hodiny letu a s Air France si můžete vybrat ze šesti letů denně!

Francií „načichnete“ hned během letu. Vše je tady chic, od obsluhy přes výborné jídlo a pití. Pokud jste navíc členem věrnostního programu Flying Blue, pak za každý let se kteroukoliv ze společností Sky Team Alliance získáte míle a další benefity.


Hotel Le Pavillon, oáza klidu pod křídly Eiffelovy věže

Více o hotelu najdete na www.hotel-lepavillon.com, zajímavé informace o Francii vám česky prozradí na stránce www.france.fr

Designový hotel Le Pavillon se nachází v budově bývalého kláštera v centru Paříže, v malebném nádvoří se zahradou. Pokoje v arty stylu plném barev, unikátní koncept Green Spirit zajišťující vitalizovanou vodu v kohoutcích, filtrovaný vzduch, ekologické materiály, závěsy chránící od hluku a ortopedické matrace, to vše dotváří jeho jedinečnou atmosféru.

Eiffelova věž, Seina, Champs-Élysées a muzeum d’Orsay jsou v docházkové vzdálenosti. Hotel Le Pavillon je součástí nezávislé skupiny Green Spirit Hotels v Paříži, rodinného podniku provozovaného s vášní pro pohodlí a udržitelný rozvoj.