Dotek luxusu pro Vaše prádlo

Passion

Fialový Silan Suprême donutí vaše srdce bít ještě o něco rychleji. Inspirovaný moderní klasikou francouzských parfumerií, Silan Suprême Passion představuje vášnivou kombinaci vzácných ingrediencí jako jsou dřevité tóny tonky, omamná vůně vanilky nebo svěží květinové aroma jasmínu či nadčasové růže. Silan Suprême Passion si vás jednoduše získá!

Glamour

Zlatý Silan Suprême je ztělesněním luxusního životního stylu, o kterém se může mnohým z nás jen zdát. Nechte své touhy zavítat do svého šatníku s originální květinově-dřevitou vůní posílenou o omamné aroma drahých francouzských parfémů spolu se svěžest sicilského pomeranče a kalábrijského bergamotu. Silan Suprême Glamour vyhoví i té nejnáročnější dámě!

Romance

Růžový Silan Suprême vás přenese do elegancí a romantikou překypujících ulic jarní Paříže v čase, kdy rozkvétá. Váš šatník díky tomu ovládne rafinovaná květinová vůně. Kombinace aroma krémové růže, santalového dřeva a pyžma vás zajisté omámí a vy se romanticky zamilujete do vůně vašeho oblečení!


Silan Suprême je luxusní řada aviváží vyvinutá exkluzivně ve spolupráci s francouzskými parfuméry.
Výjimečně krémové složení s miliony zjemňujících částeček a vzácnými vůněmi poskytuje okouzlující svěžest a neodolatelný požitek smyslů.
Nechte Váš šatník promluvit francouzsky.

Díky nové kolekci Silan Suprême bude čerstvě vyprané prádlo svůdně voňavé a zároveň bude úžasně měkké – pro maximální požitek
všech vašich smyslů! Nejnovější inovace od Silanu přináší vašemu prádlu vytříbené vůně s dotekem luxusu. Více na www.silan.cz.